Bitwa Na Głosy, Urodziny Ani i Co się dzieje w Ich Troje …

Bitwa na Głosy
Kilka słów odnośnie rzeczywistości, Bitwy na Głosy i solowych planów muzycznych...

Welcome back !

Co jakiś czas zamieszczę komentarz a propos rzeczywistości, w końcu nagrałem płytę pod podobnym tytułem. Sweterek Część 1 czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości. Wspólnie z moim przyjacielem zaśpiewaliśmy o rzeczach, które nas dotykają.

Od samego początku byliśmy pewni, że nagramy część 2 ponieważ powstało 26 utworów, więc podzieliliśmy je na 2 płyty: Sweterek Część 2 czyli 13 postulatów w sprawie miłości; a zupełnie może nie potrzebnie, ale bądź co bądź w trakcie powstaje Sweterek Część 3 czyli 13 polewek z rzeczywistości.

Kochani nie snujcie teorii spiskowych o naszym odpadnięciu z Bitwy. Ja też nie lubię przegrywać ale potrafię. Żaden wstyd a jedynie szkoda …

Przepraszam za porównanie ale taki mały Smoleńsk się z tego robi. Kto winien ? Jaki był występ – każdy widział. Faktem jest jedno. Nas zobaczycie dopiero w finale.Cieszyć się w życiu trzeba – nie smucić :-)

Można snuć teorie a propos nie dochodzenia głosów szczególnie od plusa bo z nimi sprzedałem ponad 900,000 starterów SAMI SWOI, z których korzystają moi fani, można twierdzić, że jestem już tak stary jak Krzysiu Cugowski i nikt mnie nie lubi, a tym bardziej będzie się nade mną znęcał im więcej będzie mnie w tv, można też na końcu oskarżać producentów tego programu o oszustwo. Tylko po co ?

Roch (Kanadyjczyk) okazał się zajebistym reżyserem wspierającym mnie na każdym kroku, Dyrektor Dwójki – Rastawicki – zaproponował kilka innych projektów i jest otwarty na nowe, szef Mastiff’a jest boski i życzy mi dobrze. Cały zespół poczuł od ekipy w ostatnim programie, że jest zajebiście. Nie róbmy dymu !

Mamy przed sobą masę festiwali, koncertów i innych medialnych wydarzeń, w których zaprezentuję się ja, nie zespół. Wtedy przyjmę czerwoną lub żółtą kartkę na klatę ale mój zespół był zajebisty i niech taki pozostanie.

Mój pomysł na Bitwę był taki: pokaż siebie. Utwory, które leżą Tobie na sercu ale nie koniecznie muszą być zajebistymi przebojami.

W pierwszym odcinku nie możesz odpaść, więc weź na warsztat własny kawałek. Wszyscy odebrali to jako lansowanie a to był tylko przemyślany ruch, jak się okazało nie doskonały. Stagnacja występów rajcowała więc pomyślałem, że nowy, zajebisty tekst do kultowego utworu będzie rozwiązaniem. I był. Dosłownie.

Dziękuję wszystkim co głosowali bo jestem dumny z tego występu.

Scorpions – Send Me An Angel

Każdy miał trzy dzikie karty do wykorzystania, czyli mógł wprowadzić 3 swoich wokalistów do programu, i wprowadził. Każdy. Każdy miał zgłosić 2 swoje numery i każdy zgłosił. Każdy. Ja wykorzystałem jeden na początku więc dostałem po łbie. Nasze prawo i obowiązek.

Nie ważne. Ich Troje ma Jubileusz 15-lecia i skupi się na tym najbardziej. Pomimo 10 nagranych utworów szukamy wciąż dalej aby oddać naszym fanom 16-utworowy album. Jak zwykle. Szacunek dla Wierności.

Aniu, dziś Twój dzień. Wokalistce, choć byłej, Ich Troje kłania się w pas, w twoje kolejne 18-te urodziny ! 100 LAT !!! Byłaś z nami najdłużej i chyba w najciekawszej przygodzie !

Na samo zakończenie zdjęcie, które będzie mnie z pewnością przez długi czas prześladować!