fbpx

Remixed

Po trzech latach przerwy wokalista Ich Troje powraca z nowym, solowym materiałem! 9 maja swoją radiową premierę miał singiel „Nie zatrzymasz mnie” promujący album Michała Wiśniewskiego „Nierdzewny”.
Ten dynamiczny, pełen energii kawałek utrzymany jest w letnim, wakacyjnym klimacie. Oprócz Michała Wiśniewskiego usłyszymy w nim wokalistkę Hanię “Hanę” Hołek, znaną m.in. ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim.
Album „Nierdzewny” na sklepowe półki trafił 10 czerwca nakładem Warner Music Poland. Na jednym krążku pojawi się 15 utworów a na drugim 13 remiksów. Fanów zespołu Ich Troje z pewnością ucieszy fakt, że na płycie znajdzie się duet z Justyną Majkowską, z którą grupa Ich Troje święciła największe triumfy. Za remixy/mastering odpowiedzialni są producenci ze Stanów Zjednoczonych, dzięki którym na krążku usłyszymy nowoczesne, światowe brzmienia.
„Nierdzewny” jest wyważoną mieszanką prawie dwudziestoletniego doświadczenia muzycznego wokalisty a także nowatorskich pomysłów osób odpowiedzialnych za produkcję płyty. Ten krążek jest dowodem na to, że Michał Wiśniewski znajduje się w szczytowej formie i pewnością jeszcze nie raz namiesza na polskiej scenie muzycznej.
Share:
1995 - 2018 © Copyright by Michał Wiśniewski powered by RedAdler LTD